Сергій Фуртуна

Київ

Дідусь мав "Копійку" і вона мені подобається з дитинства

Дріфт

Дисципліна

Дріфт

Дата народження

19 травня 1996
Кагул, Молдова

Підпишись

   

Боровицкий

У дебютному сезоні Сергій Фуртуна взяв участь у трьох серіях та одразу показав результат.

Я змалку люблю техніку. Мені подобається крутити гайки, колупатися під капотом, лагодити і вдосконалювати агрегати. Першими моторними колесами був моторолер, на якому катався на задньому колесі, займався стантрайдингом.

У 2016 році був придбаний автомобіль ВАЗ 2101. Дідусь мав "Копійку" і вона мені подобається з дитинства! Автомобіль використовувався для повсякденного пересування, був занижений та брав участь у різних виставках та стенс-шоу!

Перше знайомство з дріфтом відбулося у 2019 році. На Жизі був заварений редуктор, і машина поїхала боком. Спочатку по мокрому покриттю, а потім вирішив спробувати по сухому асфальту і машина поїхала! Потужності було достатньо щоб прокручувати шини R13 навіть на третій передачі. Навички зростали і згодом уперся в нестачу потужності.

Взимку, перед сезоном 2021 року, самотужки був встановлений турбо-двигун ВАЗ, який відкрив можливості участі у змаганнях. Перший виїзд на новому моторі випав на Drift Battle від Шевельова, де вдалося зайняти 2 місце у кваліфікації, але у парних поступився досвідченішому супернику. Проте, партнери змагань оцінили стиль та нагородили титулом "Бетмен гонки". На Першому раунді Bitlook Pro-Am Drift вдалося кваліфікуватися у Топ-32 серед 59 учасників, але на стадії парних заїздів спортивний досвід суперника виявився сильнішим. На цій гонці також був відзначений партнерами серії та заслужено отримав титул "Красавчик гонки за версією Z-Motorsport". Ну а найвидатніший результат був досягнутий у серії Srakopad Drift Battle: 2 гонки, 2 другі місця, що забезпечило впевнене Чемпіонство в сезоні.

У 2022 році в Україні відбулася лише одна зимова гонка - Bitlook Snow Drift, на якій вдалося виграти кваліфікацію та зайняти друге місце у парних заїздах. Через місяць після гонки Росія вторглася в Україну з війною і автоспорт завмер разом з іншими сферами життя.

 • 2022

  Віце-Чемпіон Bitlook Snow Drift

  2 місце: Bitlook Snow Drift 2022 Київ, Україна

 • 2021

  Чемпіон Srakopad Drift Battle

  2 місце: Srakopad Drift Battle #2 Київ, Україна
  "Красавчик гонки по версії Z-Motorsport" Bitlook Pro-Am Drift: Раунд 1
  2 місце: Srakopad Drift Battle #1 Київ, Україна
  "Бетмен GTP Group" Drift Battle #3
  2 місце: Кваліфікація Drift Battle #3 Київ, Україна

Партнери

Srakopad Family WeldWorks

Товариші по команді

В'ячеслав Боровицький

Дріфт
Профіль

Тихон Парнета

Картинг
Профіль

Bitlook - ключова організація в українському автоспорті. За нашими плечима більше 10 років досвіду в дріфтингу, кільцевих перегонах і кіберспорті. Ми організовуємо змагання, виставки, показові виступи і послуги.

ПІДПИШИСЬ:

     

Copyright © Bitlook. Всі права захищено.
Сайт розробив Сергій Ситар